top of page
Forklift Maintenance_edited.jpg

Ürünlerin ve Ekipmanların Nerede Olduklarını Aramaktan Kurtulun

Dataguess Tracer

Ürünlerinize, ürün arabalarınıza ya da ekipmanlarınıza ekleyebileceğiniz işaretleyiciler yardımıyla ürünlerinizi ve donanımlarınızı gerçek zamanlı olarak izleyebilirsiniz. Bu uygulama, hangi ürünün nerede olduğunu belirlemek için zaman alıcı arayışlardan kaçınmanızı sağlayacaktır.

CV Studio ile yapay zeka modelinizi kolayca eğitin, devreye alın ve kullanmaya başlayın. Dataguess Tracer tarafından sağlanan avantajlardan yararlanın.

Dataguess Tracer ile Neler Yapabilirsiniz?

Kullanıcılar tarafından geliştirilmiş ve aktif olarak kullanılan bilgisayarlı görü çözümlerini inceleyin

Marker Takibi

Dataguess Tracer, marker okuma ve takibi için eğitilmiş hazır yapay zeka algoritmalarını içerisinde barındırır. AI ile marker takibi için öncelikle bir kamera kullanarak görüntüleri almanız gerekir. Kameradan alınan görüntüleri Dataguess Tracer ile işleyerek işaretleyicileri zor koşullarda bile bulabilirsiniz. Bu işlem, kameradan alınan görüntüdeki kareleri bulmak için kullanılan kare bulma algoritmaları kullanılarak gerçekleştirilir.

Bu işaretleyicileri ürün arabası, forklift ya da izlemek istediğiniz nesnelerin üstlerine yerleştirerek takibini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Computer Vision ile fabrikada yapay zekayla marker etiket takibi görseli
bottom of page