Dataguess X

Veri Akış Yönetimi ve Edge AI Platformu

Kod yazmadan, sürükle-bırak bileşenlerle projelerinizi kolayca tasarlayın. Veri akışlarını dilediğiniz gibi oluşturun ve en karmaşık sistemlerden veri toplayın. Geliştirdiğiniz AI modellerinizi tek tuşla AI motorlarında çalıştırın. CV modellerinizi yazılımcıya ihtiyaç duymadan AI eğitim modülüyle eğitin. Dataguess X'i Edge'de, ister bulutta kullanın.

No Code,

Drag & Drop

Edge'de veya

Bulutta Çalıştırın

Kendiniz

Tasarlayın

Tüm Verilerinizi Tek Bir Platformdan Yönetin.

Tüm Verileri Tek Bir Platformdan Toplayın
Yapay Zeka ve Deep Learning Modelleri Çalıştırın
Görüntü İşleme ve Computer Vision  Projeleri Geliştirin
Bir Kere Tasarlayın
Her Yere Uygulayın

Dataguess, otomasyon ve IoT IIoT sistemlerinden veri alabilen, bu verileri oluşturulan akış içerisinde işleyip diğer bilgi sistemlerine entegre edebilen grafik tabanlı bir Veri  Akış Yönetimi ve Edge AI Platformudur.
 
Dataguess ile makine öğrenimi modellerini üretim süreçlerine kolayca uygulayabilir, verileri toplandığı yerde işleyebilir ve bilgi üretimi gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm Sistemlerden Veri Toplayın

Dataguess, otomasyon ve IIoT/AIoT cihazlarından veri toplayabilir, bu verileri dataflow’da işleyebilir ve bilgi sistemleri ile entegre olabilir. Bilgi sistemlerini ve endüstriyel haberleşme protokollerini, HTTP isteklerini ve dataflow’ları görsel olarak oluşturmayı destekler.

Aquire.png
Group 687.png

Görselleştirme ve Raporlama

Tableau, Google Sheet, Retmes MMS, Power BI, Grafana gibi tüm popüler İş Zekası çözümlerini modüler bir şekilde sisteminize entegre edilebilmesine olanak sağlar.

Tüm Verileri Edge veya Cloud'a Gönderin

Dataguess, popüler veritabanları (MS-SQL, Oracle, MySQL, MongoDB vb.) ve bulut depolama hizmetleri (Amazon, Google, Azure, Alibaba vb.) için konektörlere sahiptir. Konektörlerin zamanlayıcısını kullanarak veri gönderme süresini yapılandırabilirsiniz.

Group 688.png
Group 1116.png

İşletmeniz ve Bulut Arasındaki Veri Alışverişini Kolayca Yapın

İşletmenizi kolayca buluta bağlayın. Dataguess Bulut konektörleri ile, işletmeniz ve bulut arasında ihtiyaç duyduğunuz veriler arasında köprü oluşturabilirsiniz. Ayrıca bu verileri bulut tabanlı uygulamalarınızda veya Dataguess'te oluşturduğunuz dataflow’da kullanabilirsiniz.

Dataguess API'larını Kullanarak Kendi Uygulamanızı Oluşturun

Dataguess'in yerleşik Rest API ve web soketleri ile verileri kendi uygulamanıza alırken aynı zamanda uygulama verilerinizi Dataguess'e gönderebilirsiniz.

Group 931.png
Group Last.png

Multi Processing, Hızlı ve Güvenilir

Dataguess en güncel teknolojiler ile veriler hızlı ve güvenilir bir şekilde işlenir. dataflow yönetim motoru, her dataflow’u bir işletim sistemi süreci olarak çalıştırır. Bu sayede bir dataflow’da oluşabilecek istisnai durum diğerlerini etkilemez. Böylece sistemin çalışma süresi maksimize edilir.

Öngörücü Bakım

Predictive maintenance uses data science and predictive analytics to estimate when a piece of equipment might fail so that corrective maintenance can be scheduled before the point of failure. The goal is to schedule maintenance at the most convenient and most cost-efficient moment, allowing equipment’s lifespan to be optimized to it's fullest, but before the equipment has been compromised.

Dataguess_Sunum_1.4.png

Bilgisayarlı Görü (Computer Vision)

Use the Computer Vision technologies and OpenCV (Open Source Computer Vision Library) library as you wish in your projects.

You can easily integrate many computer vision applications such as positioning, quality control, classification, color control, existence control, dimension measurement into your projects.

Dataguess X Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İster misiniz?

Kendi Projelerinizi Kod Yazmadan Kolayca Geliştirmek İster miydiniz?

Veri Akışı Yönetimi ve Edge AI Platformu Dataguess X'i 14 Gün Ücretsiz Deneyin.